Оптоволоконні люстри

За рахунок унікальних властивостей оптоволоконних систем освітлення ми можемо запропонувати надоригінальний світильник несхожий ні на один з відомих комплектів освітлення і підсвічування.

-Люстра може бути виготовлена ​​на круглому, квадратному або іншої форми основі із дзеркальною поверхнею.
-Волокна для люстр використовуються будь-якого діаметру: найчастіше це світловод точковий 0,75 мм або 1мм, або starflex (волокно з ефектом розкиданих іскор) 1мм, 3мм, 4мм.
-на кінцях волокон можуть висіти підвіси-розсіювачі зі скла або акрилу.
- Джерелом світла зазвичай є світлогенератори HS-75F, HS-100F, для люстр великих розмірів, великих приміщень рекомендуються світлогенератори MS-150, MS-250.

- Існує декілька найбільш вдалих типів люстр, які ми прийняли за стандартні. Але фантазія дизайнера цим абсолютно не обмежена за погодженням з виробництвом ми можемо запропонувати оптоволоконні люстри будь-яких розмірів і форм.
Ця люстра стане родзинкою інтер'єрного підсвічування в будь-якому житловому приміщенні. Люстри довжиною до 9-ти метрів успішно застосовуються для освітлення сходових кліток. Для дискотек, нічних клубів, барів і ресторанів ми пропонуємо оптоволоконні люстри з DMX керованими світлогенераторами.

Оптоволоконні системи освітлення ідеальний матеріал для втілення найсміливіших фантазій дизайнерів, все що потрібно - це натхнення.