Натяжні стелі в Івано-Франківську та області

Натяжні стелі в Івано-Франківську - це наш основний напрямок діяльності

Сьогодні ми бачимо на будівельному ринку дуже велике розмаїття матеріалів для оздоблення стель, і покупцю все важче зупинити свій вибір на чомусь одному. Та якщо Ви не хочете найближчим часом повертатися до цього питання знову й знову, зупинітся на натяжних стелях ПВХ. На жодну іншу поверхню майстер чи виробник матеріалів не дасть Вам гарантії на вашу стелю на 12 років. Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що з лаковою структурою плівки можна візуально збільшити Ваше приміщення.

Сьогодні натяжні стелі – це чи не найкращий вибір оздоблення Вашого інтер'єру. В оформленні стелі, плівка ПВХ має низку переваг над іншими матеріалами:

Швидкість монтажу

Вас приємно вразить, що встановлення 20 м/кв натяжної стелі (разом з кріпленням та підключенням світильника) займає близько 3-4-ох годин. При цьому Ви уникнете пилу від перетирання шпаклівки, та бризок від фарби…

Висота натяжної стелі

Натяжні стелі опускаються всього на 3-см.,або висоту внутрішньої частини світильника, що зекономить висоту Вашого приміщення. Підвісні ж конструкції "крадуть" у нього 10 см і більше. Завдяки лаковій структурі натяжні стелі візуально збільшують інтер'єр.

Естетичність

Натяжна стеля створює ідеально рівну поверхню. Вона приховує всі нерівності вашої основної стелі, та навіть комунікації, стійка до деформації та вигорання кольору, що підтверджує  12-річна гарантія. Не впитує запахи, має властивості термо- та звукоізоляції.

Надійність

Кожен будинок , особливо-новозведений, має здатність просідати. Через це на стелях з часом з'являються мікротріщини. Завдяки еластичності, натяжна стеля не підвлдна такому явищу. Також плівка ПВХ є досить міцною і може витримати навантаження до 100 кг/м.кв. Тобто, замовивши натяжну стелю, Ви можете не боятись затоплення. Вода збереться в плівці, що врятує ремонт. 

Дизайн стелі

З натяжною стелею ви можете створити саме свій, неповторний дизайн. У цьому Вам допоможуть різні фактури плівки : лакова, матова, сатинова, металік, напівпрозора. Ви можете навіть замовити фотодрук на плівку, як на матовій так і на дзеркальній поверхні.

Натяжна стеля з друком в Івано-Франківську

Вам подобаються  багаторівневі стелі? Ми залюбки створимо їх натяжним методом!

Двохрівнева натяжна стеля

Ціна

Сьогодні на ринку натяжних стель діє досить жорстка конкуренція. Однак, вонане завжди дарує вигоду споживачу. Щодня з'являється все більше не чесних на руку фірм, які обіцяють натяжну стелю недорого.  Та в кінцевому результаті перераховують її вартість з урахуванням нових  моментів. Або встановлюють стелю сумнівної якості з непрофесійним монтажем.

Ціна на натяжну стелю в Івано-Франківську практично завжди є критерієм її якості.

Зверніть увагу, що ціна на натяжні стелі в Івано-Франківську у фірм, які мають репутацію, практично однакова і не може сильно коливатися.

Ціна на натяжну стелю зумовлюється вартістю: плівки (м./кв.), профілю (м./п.), криволінійністю(м./п.), кількістю кутів (шт.), особливостями кріплення під світильник (шт.). Тож чи можливо назвати ціну натяжної стелі за 1 м./кв. готової поверхні? Щоб дізнатися вартість Вашої стелі, зателефонуйте до нас і назвіть хоча б приблизні розміри - а менеджер розрахує кошторис. Або замовте безкоштовні заміри, і ми зможемо назвати вже кінцеву вартість.

На ринку натяжних стель в Івано-Франківську фірма «Антарес» працює з 2007 року. Ми пропонуємо німецькі, французькі та бельгійські  стелі виробництва «lackfolie», «alkor draka» та «Renolit» ізсертифікатом відповідності від виробника.